Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Genel sorumluluk 

Bu hizmet üzerinden, elektronik yolla mesaj postalarken, dosya gönderirken, veri girerken ya da başka herhangi bir iletişim biçimini kullanırken dosyalistesi.com’a telif hakkı ödeme zorunluluğu olmayan, kısıtlaması olmayan bir lisans veriyorsunuz. İletilen bilgileri kopyalamak, düzenlemek, yeniden hazırlamak, sitede yayınlamak veya yayınlamamak hakkı dosyalistesi.com ‘a aittir. Üreticiler ve ziyaretçiler tarafından gönderilen içeriklerin siteye eklenip eklenmemesi dosyalistesi.com ve çalışanlarının takdirine bırakılmıştır. dosyalistesi.com bu süreçle ilgili hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitede yayınlanan bilgilerin kullanılması ve bu site aracılığıyla yüklenen tüm dosyaların açabileceği sorunlarda hukuki sorumluluk tamamen size aittir.

Şeffaf Kurulum

  • Yazılım indirme işlemi, sadece kullanıcı açık bir biçimde etiketlenmiş bir indirme düğmesini tıklayarak onay verdiği zaman başlar
  • Hiçbir yazılım sessizce ve kullanıcının izni olmadan yüklenmemektedir.
  • Yüklenecek her bir yazılım parçasının adı ile temel ve önemli işlevleri kullanıcıya gösterilmektedir, kullanıcının birlikte verilen yazılım veya teklifin tümünü veya paketteki tek tek bölümleri atlama olanağı bulunmaktadır.
  • Yüklemeden önce ve yükleme işlemi sırasında, yazılımın herhangi bir yanıltıcı davranış içine girmemektedir.