360 total security

360 Total Security 10.6.0.1285

360 Total Security kullanıcılara bilgisayarları için oldukca kapsamlı bir virüs koruması sunan, bunun yanında bilgisayarınızı hızlandırma ve gereksiz dosya temizleme benzer biçimde kullanışlı ek özelliklerini de bununla beraber getiren bir antivirüs yazılımıdır.

 

Bilgisayarlarınıza parasız olarak yükleyerek kullanabileceğiniz bir antivirüs programı olan 360 Total Security yardımıyla bilgisayarınızdaki virüsleri tarayabilir ve temizleyebilirsiniz. Program kullanıcılara 3 değişik virüs tarama seçeneği sunuyor. Süratli tarama, Tam Tarama ve Hususi Tarama seçenekleri ihtiyacınıza uygun olarak virüsleri taramanıza olanak veriyor. 3 değişik virüs tanımlama motoruyla güçlendirilen  gerçek zamanlı koruma özelliği yardımıyla internetten indirdiğiniz dosyaları otomatikman çözümleme ediyor, online alışverişlerinizi güvence altına alıyor, fena amaçlı web sitelerini de engelleyebiliyor, web kameranızı güvence altına alarak kişisel bilgilerinizi koruyor. Bunun yanında bilgisayarınıza bağladığınız USB bellekleri ve harici depolama birimlerini de otomatikman tarayan, ağ korumasında da kullanıcılara oldukca destek oluyor.

 

Genel olarak değerlendirildiğinde kullanışlı ve varlıklı özelliklere haiz olan ve gelişmiş bir virüs koruması sunan parasız antivirüs programı olarak nitelendirilebilirsiniz.

360 Total Security 10.6.0.1285 BENZER İÇERİKLER
360 Total Security 10.6.0.1285 YAPILAN YORUMLAR